13 серпня 2020

Механізм надання одноразової матеріальної допомоги на лікування краян спрощується

середа, 31 серпня 2016, 09:13

Закарпатським обласним обранцям пропонується внести зміни та доповнення до Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2016 – 2018 роки.

У пояснювальній записці зазначається, що метою такого рішення є реалізація державної політики у сфері соціального захисту населення та надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, протезування, придбання імлантантів, проведення оперативних втручань, в тому числі за межами України, за поданням департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. Реалізація заходів, передбачених у рішенні, проводитиметься, як і раніше, за рахунок коштів обласного бюджету.

Даним проектом рішення, який поданий на підставі численних звернень громадян,  спрощується механізм надання одноразової матеріальної допомоги краянам на ці цілі. Зміст його полягає в наступному.

Дотепер комісія департаменту охорони здоров’я ОДА, куди найперше зверталися заявники, своє рішення щодо надання такої матеріальної допомоги хворим жителям краю погоджувала із двома профільними комісіями обласної ради та подавала відповідне клопотання на адресу перших керівників області, які своєю резолюцією доручали департаменту соціального захисту населення ОДА виплатити її.

Відтепер, відповідно до пропонованих змін, департамент охорони здоров’я не пізніше, як в місячний термін, прийматиме по кожному зверненню  рішення про доцільність надання такої матеріальної допомоги та її розмір і  передаватиме один екземпляр рішення  разом з справами, по яких  воно прийнято, безпосередньо департаменту соціального захисту населення, оминуши всі інші погодження. Оскільки в складі цієї поважної комісії  – керівники обласних і міських медичних закладів краю, вони ж – депутати облради, які по кожній заяві розбираються фахово, зі знанням справи та уболіваючи за  здоров’я людей.

Прийняття цього рішення, як стверджують його розробники, також створить сприятливі умови у сфері суспільного життя.

Прес-служба Закарпатської облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору
 

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-content/plugins/highlight-search-terms/hlst.php:141 Stack trace: #0 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/class-wp-hook.php(287): HighlightSearchTerms::query('') #1 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters('', Array) #2 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #3 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/general-template.php(3023): do_action('wp_footer') #4 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-content/themes/wp-andreas09/footer.php(18): wp_footer() #5 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/template.php(730): require_once('/usr/local/www/...') #6 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/template.php(676): load_template('/usr/local/www/...', true, Array) #7 /usr/local/www/vhosts/zakarpat in /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-content/plugins/highlight-search-terms/hlst.php on line 141