13 серпня 2020

Міжнародний телевізійний фестиваль «Дитятко» продовжує свою діяльність і цього року

вівторок, 8 червня 2010, 14:57
Міжнародний телевізійний фестиваль «Дитятко» продовжує свою діяльність і цього року

     У 2009 році Харківська обласна рада виступила ініціатором та засновником Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Ця ідея отримала підтримку серед дитячих та молодіжних творчих колективів не тільки України, а й інших держав-сусідок – Російської Федерації та Білорусії.
     Загалом, як повідомили з Харківської облради, свої роботи для участі у конусах фестивалю надіслали 59 студій, 149 робіт різного жанру та напрямку змагались за перемогу в трьох номінаціях.
     Цього року з 24 по 26 вересня у Харкові вже вдруге проходитиме Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко».
     Фестиваль, як і торік, проводитиметься в II етапи. Перший етап – відбірковий, у ході якого оргкомітет попередньо переглядатиме надіслані роботи і відбиратиме ті з них, що братимуть участь у другому етапі. Другий етап – основний, який буде проведено наприкінці вересня.
     У рамках фестивалю пройдуть конкурси:
     – Конкурс робіт дитячих телевізійних студій;
     – Конкурс анімаційних фільмів дитячих студій;
     – Конкурс телепередач, зроблених для дітей.

     Участь у фестивалі – безкоштовна.
     Для того, щоб взяти участь у цьому прекрасному святі, мета якого – виявлення та підтримка обдарованих дітей, творчий розвиток особистості, потрібно до 31 серпня 2010 року подати на адресу оргкомітету творчі роботи.
     Заявки і роботи на DVD дисках для участі у фестивалі приймаються за адресою: 61002, м.Харків, вул. Сумська, 64 кімн., 110.
     Довідки за телефоном (057)700-53-05, 050-401-36-02.

www.oblrada.kharkov.ua/ukr/festival

E-mail: pressa@oblrada.kharkov.ua

Надія Сарана

На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору
 

Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-content/plugins/highlight-search-terms/hlst.php:141 Stack trace: #0 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/class-wp-hook.php(287): HighlightSearchTerms::query('') #1 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters('', Array) #2 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #3 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/general-template.php(3023): do_action('wp_footer') #4 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-content/themes/wp-andreas09/footer.php(18): wp_footer() #5 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/template.php(730): require_once('/usr/local/www/...') #6 /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-includes/template.php(676): load_template('/usr/local/www/...', true, Array) #7 /usr/local/www/vhosts/zakarpat in /usr/local/www/vhosts/zakarpat-rada.gov.ua/data/wp-content/plugins/highlight-search-terms/hlst.php on line 141