11 серпня 2020
  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Михайло Рівіс: COVID-19 – це новий вірус, ризики поширення – великі, а поруч – діти, вагітні жінки та поважного віку краяни

субота, 28 березня 2020, 09:30

Шановна закарпатська громадо!

Дорогі мої земляки!

Хочу інформуватися вас, що станом на сьогодні в Закарпатті підтверджено один випадок захворювання на COVID-19 і ви про це вже знаєте. Та з метою недопущення поширення цієї важкої недуги в режимі самоізоляції перебуває вже не одна тисяча жителів нашої області.

Однозначно, самоізоляція – це найефективніший і найдоступніший спосіб убезпечити себе та своїх рідних від інфікування.

Однак упродовж останніх діб через пункти пропуску, що розташовані у межах Закарпаття, потік співвітчизників, що повернулися з країн Євросоюзу, збільшився удвічі, ризики зросли. В їх числі – чимало закарпатців. Отже, таких краян необхідно найперше оперативно, без винятків, скерувати в обсервацію, що допоможе вберегти від інфікування сотні співгромадян. Іншого виходу в нас просто нема.

Ми повинні пам’ятати: це – новий вірус, ризики поширення – великі, ефективних ліків, вакцин дотепер не знайдено. А поруч – діти, вагітні жінки, люди з хронічними захворюваннями та з імунодефіцитом, старенькі.

Тому ще раз настійливо закликаю всіх земляків: будь ласка, в умовах карантину від вас вимагається тільки одне– залишайтеся вдома та при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. А ті, хто опинився в місцях обсервації, – не покидайте їх самовільно! Адже з досвіду Європи та Америки відомо: найбільш дієвий спосіб у цій складній боротьбі з невидимим ворогом – максимальне обмеження контактів.

Тож бережім один одного. І тоді з Божою поміччю впораємося з викликами, які випали на нашу долю! Це тяжке випробування для усіх.

З повагою, голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору