04 червня 2020

Михайло Рівіс: На жаль, один випадок зараження коронавірусом зафіксований у м. Мукачево, 46 контактних осіб – у самоізоляції

п`ятниця, 27 березня 2020, 10:50

Сьогодні, 27 березня, відбулося чергове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Закарпаття коронавірусу COVID-19.

Як повідомив голова обласної ради Михайло Рівіс, засідання почалося із констатації прикрого факту: на жаль, один випадок зараження коронавірусом зафіксований в Мукачеві, 46 контактних осіб – у самоізоляції, яким також буде проведено відповідне тестування.

Очільник облради також інформував, що відтепер згаданий вище оперативний штаб змінюється на штаб  із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області. Та наголосив, що прикордонники Чопського та Мукачівського загонів продовжують пропускні операції щодо співвітчизників, які повертаються додому із-за кордону. Станом на сьогодні,  на 9.00 ранку прикордонниками Чопського загону  оформлено 1213 таких українців, а прикордонниками  Мукачівського -  1281 особу.

Наразі близько 110 громадян проходять  оформлення   на пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Організовується робота блок-постів на перевалах, де обов’язковою  є присутність медичного працівника для вимірювання температури всім подорожуючим.

Здійснено 351 виклик швидкої медичної допомоги, з них: 39 осіб -  із симптомами ГРВІ , у двох – вірусна пневмонія.

Нових підозр на COVID-19 у Закарпатті не зафіксовано.

Попередньо національна мережа автозаправних комплексів WOG погодилася надавати паливо для автомобілів швидкої медичної допомоги   безоплатно.

Чергові засоби захисту із Китаю, які прибули в Україну,  мають бути доставлені в області ближчим часом.

«Закарпаття посилено готується приймати та лікувати пацієнтів із COVID-19», – зазначив М.Рівіс.

Пресслужба облради