23 вересня 2020

Михайло Рівіс надіслав вітання гетьману Пардубицького краю Чеської Республіки Мартіну Нетолицькому

Четвер, 27 жовтня 2016, 09:14

З нагоди державного свята – Дня заснування незалежної держави Чехословаччини, яке відзначається цими днями,  та з обранням на  найвищу посаду керівника краю

У вітальному листі  зазначається:» Шановний пане Гетьмане! Дозвольте  мені від імені депутатів Закарпатської обласної ради та від себе особисто сердечно привітати Вас з повторним обранням на найвищу посаду керівника краю.

Партнерство з Пардубицьким краєм є для нас дуже  важливе.  Я впевнений, що нам і надалі  вдасться успішно продовжити розпочаті акції, реалізувати спільні  проекти та напрямки співробітництва між нашими регіонами, і що наша співпраця,  як  і раніше, буде приносити велику користь і результати для обох сторін.

Одночасно  дозвольте привітати Вас  і  всіх членів Представництва краю з нагоди національного свята  чеського народу  – Дня заснування самостійної  Чеської Держави. Для закарпатців ця подія також мала  велике значення. Вона  поклала початок їх національному відродженню, збудила прагнення будувати свою державність на основі  демократичних принципів. Співіснування чехів, словаків та  українців в одній державі  протягом двадцятилітньої історії залишило вагомий  матеріальний та духовний слід у нашому краї. Сформована  протягом цього періоду єдність наших слов’янських народів слугувала опорою в боротьбі за визволення  України та  Чехословаччини від  фашистських загарбників. Ця  єдність  і нині є основою  дружби та співробітництва народів наших незалежних держав.

Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я та подальших успіхів у Вашій відповідальній державній діяльності, а народу Чехії – миру, добробуту і процвітання».


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору