17 листопада 2019

Михайло Рівіс оглянув, як ведеться реконструкція шкільного спорткомплексу

середа, 6 листопада 2019, 13:55

Сьогодні, 6 листопада, у рамках робочого візиту до Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату із поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради, голова облради Михайло Рівіс оглянув процес реконструкції важливого об’єкту – шкільного спорткомплексу.

Після огляду будівельних робіт, Михайло Михайлович поспілкувався з помічником директора школи-інтернату Тетяною Пранничук, будівельниками, а також по телефону ‒ із засновником ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Кареном Енокяном, який традиційно запевнив, що всі роботи будуть проведені у визначені протоколом строки.

Наразі завершено настил теплої підлоги, стяжку, обкладання плитки на стінах. Тепер необхідно настелити плитку на підлогу, облаштувати саму чашу басейну та закінчити  благоустрій прилеглої території.

Участь у візиті взяв головний спеціаліст управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків Володимир Гончарук.

Виконавчий апарат облради