16 жовтня 2019

Михайло Рівіс проконтролював реалізацію проекту щодо реконструкції спорткомплексу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату

середа, 18 вересня 2019, 16:14

Сьогодні, 18 вересня, голова обласної ради Михайло Рівіс, як і обіцяв, вже зранку завітав в Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради, щоб провести робочу нараду із підрядниками та оглянути хід ведення робі на цьому важливому шкільному об’єкті.

Участь у робочому візиті очільника облради взяли заступник голови облради Петро Грицик та заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.

Вони зустрілися з директором навчального закладу Оленою Іщенко та засновником ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Карен Енокян, підрядна організація якого веде роботи на цьому об’єкті.

Наголошувалось, що за умовами договору об’єкт мав бути повністю готовим та зданим в експлуатацію в кінці липня ц.р. Та оскільки цього не сталося, очільник облради прийняв рішення взяти на контроль ведення робіт на об’єкті та для їх активізації проводити щосереди наради з усіма учасниками реконструкції.

Виконавчий апарат облради