16 липня 2019

Михайло Рівіс провів прийом громадян із особистих питань

четвер, 4 липня 2019, 12:22

Одним із пріоритетних завдань обласної ради є забезпечення всебічного розгляду звернень громадян та оперативне вирішення порушених ними проблем. Тож виходячи із цих завдань та відповідно до затвердженого графіку сьогодні, 4 липня цього року, голова обласної ради Михайло Рівіс провів прийом  громадян із особистих питань.

Участь у прийомі взяла заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.

Заявники, а це – жителі різних міст і сіл краю звернулися із різних проблем, які не вдалося вирішити на місцевому рівні. В основному це ‒багатодітні матері, одинокі, інваліди. Люди скаржилися на дуже низькі мінімальні пенсії, на які нереально вижити, низькі сумовані доходи родин, дорожнечу ліків. І, звісно, просили про надання матеріальної допомоги на оздоровлення в рамках Регіональної Програми «Турбота» щодо посилення соцзахисту громадян на 2019-2021 роки, яка схвалена депутатами обласної ради для підтримки соціально вразливих верств населення краю.

Михайло Михайлович  уважно вислухав кожного. Більшість питань вирішив невідкладно, а з тих, що потребують детального вивчення, скерував до виконавчого апарату облради.

Виконавчий апарат облради