Михайло Рівіс провів засідання президії облради

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 23 вересня, голова облради Михайло Рівіс провів засідання президії, яка узгодила пропозиції до порядку денного пленарного засідання 16-ої сесії облради.

У роботі засідання взяли участь: голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови облради Йосип Борто та заступник – Петро Грицик.

На засідання президії завітали представники окремих сільрад Ужгородщини та Свалявщини, а також керівники обласних медичних закладів краю. Перші ‒ з питання формування ОТГ, другі – з питання реорганізації медзакладів обласного підпорядкування шляхом перетворення їх на комунальне некомерційне підприємство, чого вимагає медична реформа.

Традиційно найперше члени президії, а це – голови постійних комісій та уповноважені представники депутатських фракцій, що входять до складу обласної ради, розглянули всі пропозиції та зауваження постійних комісій, висловлені на засіданнях, які відбулися напередодні. Поділились своїми думками, обговорили кожну ініціативу.

Приміром, щодо питання «Про схвалення Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області», вирішено подати у сесійний зал проект облдержадміністрації, врахувати наявність позитивних висновків ОДА щодо створення ОТГ та, за потреби, внести до проекту зміни.

Стосовно реорганізації медзакладів, то Михайло Рівіс наголосив: «Якщо ми не переведемо наші заклади в статус некомерційних, то з першого січня 2020 року, згідно з вимогами бюджетного кодексу, не зможемо юридично їх фінансувати. А тому невідкладно маємо зробити відповідні процедури».

Члени президії підтримали дану потребу та схвалили внесення до порядку денного низки важливих для життєзабезпечення краю питання. А це – затвердження програмних документів транскордонного співробітництва, внесення змін до діючих програм фінансового спрямування, зокрема до обласного бюджету на 2019 рік, щодо оздоровлення та відпочинку дітей, посилення соцзахисту громадян тощо.

Підтримали присутні депутати включення до порядку денного ряду майнових питань, про надра та про звернення до вищих органів державної влади з актуальних питань відповідно до потреб області та її жителів.
Окремі проекти рішень повернули на доопрацювання.

Після чого рекомендували опрацьовані проекти рішень до розгляду на пленарному засіданні 16-ої сесії облради, яке відбудеться у четвер, 26 вересня.

Виконавчий апарат облради