Михайло Рівіс привітав Мілоша Вистрчіла з обранням на посаду Голови Сенату Парламенту Чеської Республіки

Print Friendly, PDF & Email

«Прийміть найщиріші вітання від депутатського корпусу Закарпатської обласної ради, від жителів нашого краю та від мене особисто з обранням Вас на посаду Голови Сенату Чеської  Республіки. Це висока оцінка Вашої праці, людських чеснот і здібностей. Ви наполегливо докладаєте всіх зусиль для сталого розвитку Вашої країни, налагодження та зміцнення співробітництва і дружніх взаємовідносин із регіонами інших європейських держав», – йдеться у вітальній адресі, яку Михайло Рівіс направив до Сенату Парламенту Чеської Республіки. 

Михайло Михайлович  також відмітив,  що саме Мілош Вистрчіл стояв у витоків партнерства Краю Височини Чеської Республіки і Закарпаття, яке щороку набирає обертів, набуває нових форм, міцнішає та переростає в щиру дружбу. «За Вашого сприяння нам вдалося налагодити співпрацю також із іншими краями братньої Чехії: Пардубицьким, Мораво-Сілезьким, Устецьким, Краловоградецьким краями. І цей перелік, на моє глибоке переконання, доповнюватиметься», – зазначає М.Рівіс та додає, що про Мілоша Вистрчіла, депутатів крайових рад братньої Чехії згадують жителі Закарпаття, особливо гірських районів, з щирою вдячністю. Бо завдяки реалізації спільних проєктів, тамтешні умови в багатьох соціальних закладах для праці і навчання наблизилися до європейських стандартів.

«Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна державна праця приносить задоволення і творчі перемоги.

Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, а народу Чехії – миру, добробуту і процвітання», – наголошується у вітанні.

Пресслужба облради