27 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс привітав Мирослава Дочинця з високою відзнакою

Понедельник, 22 Май 2017, 12:23

Днями Указом Президента України Петра Порошенка присвоєно звання лауреата премії Президента України «Українська книжка року» нашому знаному земляку Мирославу Дочинцю за книжкові авторські видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» и «Лад».

З цієї приємної нагоди голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс від імені депутатів щиро вітає Мирослава Івановича: «Маю честь привітати нашого відомого земляка з високою відзнакою, яка свідчить про світлий талант, щиру працелюбність і дар вести цікаву, захоплюючу розмову з читачем», — зазначив очільник облради.

Він також побажав Мирославу Івановичу творчої наснаги, енергії творити високе письменницьке мистецтво, захоплювати і вести співвітчизників до кращого майбутнього. «Мені особливо було приємно дізнатися про те, що серед вибраних Комітетом і мій земляк, який народився на Хустщині. С росой и воды вы!», — підкреслив у вітанні Михайло Рівіс.

Прес-служба Закарпатської облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх