26 жовтня 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Михайло Рівіс привітав працівників СБУ з професійним святом

Понеділок, 25 березня 2019, 17:03

Сьогодні, 25 березня, голова обласної ради Михайло Рівіс взяв участь в урочистостях з нагоди 27-ї річниці створення Служби безпеки України.

Учасників святкового дійства привітали начальник Головного управління Служби безпеки України в Закарпатській області генерал-майор Володимир Пахнюк, керівники краю, правоохоронних органів, представники державних установ, громадських організацій та інші.

У своєму вітальному слові голова облради Михайло Рівіс подякував за вірність присязі, сумлінну та успішну працю. Наголосив на важливості в житті нашого багатонаціонального, поліконфесійного, прикордонного краю структури спецпризначення, на яку покладено відповідальні завдання із забезпечення державної безпеки, суверенітету, територіальної цілісності, конституційного ладу та збереження громадянського спокою. Відзначив фаховість кадрів та їх принциповість задля миру і злагоди в регіоні. Побажав усім міцного здоров’я і наснаги на нові здобутки, родинного затишку та вручив вітальну адресу іменинникам.

Прес-служба облради