19 жовтня 2019

Михайло Рівіс привітав учасників 18-ої Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019»

четвер, 19 вересня 2019, 12:50

Сьогодні, 19 вересня цього року, у виставковому залі Ужгородського культурно-історичного центру «Совине гніздо» відбулося урочисте відкриття XVІІІ «Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019» із участю іноземних делегацій зі Словаччини, Угорщини , Чехії, гостей із Румунії, представників із різних областей України та усіх районів Закарпаття.

Серед запрошених – голова облради Михайло Рівіс, заступник голови ОДА Олексій Гетьманенко, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заступник керуючого справами виконавчого апарату Євгенія Кибза, дипломати, депутати та митці.

У своєму вітальному слові голова обради Михайло Рівіс наголосив, що щиро радий вітати учасників і гостей на яскравому форумі Срібної Землі – туристичному святі, яке щороку збирає більше гостей, стає популярнішим. Закарпаття є надзвичайно перспективним регіоном України з точки зору туризму, рекреації та відпочинку та є в числі беззаперечних лідерів по відвідуваності туристів на теренах нашої країни, ‒мовив М.Рівіс, додавши, що щороку приїжджає до нас все більше іноземних гостей. Та для них необхідно створити комфортний перетин кордону, де нині великі черги. І ми працюємо над тим, аби розбудовувати їх. Очікуємо відкриття в Закарпатті «вистражданого» пункту пропуску на українсько-польському кордоні, що дасть змогу залучити на першому етапі хоча б піший і велосипедний туризм у наш край із Польщі. Працюємо також над тим, аби побудувати новий пункт пропуску на українсько-словацькому кордоні та мати авіасполучення з Чехією і Угорщиною.

На завершення виступу Михайло Михайлович сказав: «Я бажаю всім учасникам ярмарки знайти нових друзів, зав’язати нові ділові контакти, щоб все гаразд було вдома, в бізнесі і нехай береже вас Господь!».
Відтак відвідувачі заходу мали змогу оглянули експозиції виставки- ярмарку, де бере участь понад 30 представників туристичної сфери (туроператори, власники закладів розміщення та харчування, господарі сільських садиб суб’єкти господарювання, що надають послуги з організації активного відпочинку), виробники гастрономічної продукції (сир, вино, мед тощо) та сувенірної продукції.

Виконавчий апарат облради