Михайло Рівіс разом із чеськими партнерами взяли участь у відкритті реалізованого інвестиційного проекту з реконструкції навчально-виховного комплексу №1 у м.Хуст

Print Friendly, PDF & Email

У рамках співпраці з Краєм Височина Чеської Республіки у м.Хуст відбулося урочисте відкриття зреалізованого інвестиційного проекту щодо реконструкції з добудовою НВК №1.

Участь у заході взяла чеська делегація, яка перебуває на Закарпатті з кількаденним робочим візитом.

Голова облради Михайло Рівіс, секретар Хустської міськради Володимир Ерфан, гетьман Краю Височина, депутат Парламенту Чеської Республіки Їржі Бєгоунек, голова Крайського Уряду Краю Височина, голова благодійного фонду VIZa, член Постійної конференції Зденєк Кадлец та ін. традиційно перерізали червону стрічку, виголосили короткі промови та із задоволенням оглянули оновлені й нові приміщення. 

Реконструкція тривала два роки. Загальна вартість проекту ‒ майже 5 млн грн на паритетних засадах. Тут добудовано комплекс, де облаштовано харчоблок, їдальню, актовий зал і учнівський клас.

Михайло Рівіс щиро подякував чеським партнерам за доброзичливу співпрацю та відзначив, що відкриття харчоблоку, спортзалу – це турбота дорослих про здоров’я підростаючого покоління, їх життєву енергію, натхнення і задоволення від активного способу життя. Бо тільки здорова людина має здатність і наснагу ставити перед собою високі цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал, творити своє життя за власним планом. Відтак побажав школярам успіхів у навчанні, педагогам ‒ міцного здоров’я і оптимізму, а навчальному закладу – процвітання.

Їржі Бєгоунек відмітив, що такі урочисті події додають їм, чеським партнерам, наснаги і бажання ще більше допомагати Закарпаттю. Бо коли бачиш радісні, щасливі обличчя та вдячність людей, розумієш, що все було недарма.

Виконавчий апарат облради