07 грудня 2021

Михайло Рівіс разом зі своїми колегами з Прикарпатської та Полтавської облрад висадили Алею солідарності

П’ятниця, 21 жовтня 2016, 13:14

У п’ятницю, 21 жовтня, на запрошення голови Івано-Франківської облради Олександра Сича очільник Закарпатської облради Михайло Рівіс бере участь у роботі  виїзного пленарного засідання 10-ї сесії Івано-Франківської облради, яка відбувається у селищі Вигода Долинського району.

Участь у заході також взяли голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та голова Полтавської облради Олександр Біленький.  У ході засідання сесії розглядатиметься важливе питання – використання лісових ресурсів на території Івано-Франківщини. Тож, прикарпатські колеги-депутати для початку запропонували Михайлу Рівісу відвідати  Вигодський лісгосп. Відтак вони побували у Центрі відновлення лісу, де їм наглядно продемонстрували  як вирощують саджанці, як лісники борються з лісовими шкідниками та як чіпують зрізану деревину. Також Михайло Михайлович завітав  до Центру спадщини Вигодської вузькоколійки. Опісля всі разом висадили 25 саджанців ялівцю на Алею солідарності.

– Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та голова Полтавської облради Олександр Біленький  завітали, щоб налагодити контакти між регіонами, розповів тамтешнім журналістам голова Івано-Франківської облради Олександр Сич. – Ми підписали меморандум про співпрацю. Сьогодні спільно посадили символічну алею Соборності. І додав:

– Наші області на перший погляд різні, але насправді мають ті ж проблеми. Тож солідарність та дружба між нашими областями дасть змогу спільно напрацювати вирішення тих чи інших проблем на різних рівнях.

Михайло Рівіс наголосив, що часто йдеться про співпрацю з сусідніми державами, але мало – про співпрацю між областями. А ця співпраця не менш важлива, адже дає можливість спільно напрацювати багато питань.

Прес-служба Закарпатської облради