23 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс: Різдво ‒це не просто родинне свято, це ‒ таїнство зародження Духу Святого в кожній людині

Пятница, 27 Декабрь 2019, 16:45

У переддень світлих радісних свят за давньою християнською традицією прийнято допомагати ближнім, ДКТ, підтримувати інвалідів, Синглы, дом престарелых, детей-сирот, Дети, попечения, багатодітних, щоб вони мали змогу належно провести ці життєдайні торжества…

Ми перебуваємо у Різдвяному періоді. Це час, коли кожен із нас наповнюється світлими почуттями, із надією радісно дивиться в майбутнє.

Закарпаття ‒ унікальне тим, що тут Різдво Христове широко, урочисто відмічають двічі в році, як і Новий рік, і Великдень. І це об’єднує наших краян, є високо духовно і гуманно!

Адже ми чи не найбільше прагнемо творити добрі справи, співпереживати труднощі з іншими, просто бути милосердними саме у свята.

Я вдячний кожному зі своїх колег‒ депутатів обласної ради, представникам виконавчої влади, самоврядним громадам, своїм друзям, відомим меценатам (і імена тут неважливі) за активну участь у ділах милосердя.

Тож будьмо єдині як при святкуванні найбільш величних празників, так і в щоденній турботі про рідний край і його людей. Бережімо родинні надбання, суспільну злагоду та мир на отчій землі!

Веселих коляд!

Христос ся рождає!

Славімо Його!


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх