Михайло Рівіс: Різдво ‒це не просто родинне свято, це ‒ таїнство зародження Духу Святого в кожній людині

Print Friendly, PDF & Email

У переддень світлих радісних свят за давньою християнською традицією прийнято допомагати ближнім, які цього потребують, підтримувати  інвалідів, одиноких, пристарілих, сиріт, діток, позбавлених батьківського піклування, багатодітних,  щоб вони мали змогу належно провести ці життєдайні торжества…

Ми перебуваємо у Різдвяному періоді. Це час,  коли кожен із нас  наповнюється світлими почуттями, із надією радісно  дивиться  в майбутнє.

Закарпаття ‒ унікальне тим,  що тут Різдво Христове  широко,  урочисто відмічають двічі  в році, як і Новий рік,  і Великдень.  І це об’єднує наших краян, є високо духовно і гуманно!

Адже  ми чи не найбільше прагнемо творити добрі справи, співпереживати труднощі з іншими, просто бути милосердними саме у свята.

Я вдячний кожному зі своїх колег‒ депутатів обласної ради, представникам виконавчої влади, самоврядним громадам, своїм друзям, відомим меценатам (і імена тут неважливі) за активну участь у ділах милосердя.

Тож будьмо єдині  як при святкуванні найбільш величних празників, так і   в щоденній турботі про рідний край і його людей. Бережімо  родинні надбання, суспільну злагоду та мир на отчій землі!

Веселих коляд!

Христос ся рождає!

Славімо Його!