28 січня 2020
  • Вітання


    Шановні закарпатці!

    Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
    Детальніше »
  • Анонси

  • Фотогалерея

  • Банери

Михайло Рівіс та депутати облради взяли участь у нараді щодо стану використання коштів державної субвенціі на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості краю

п`ятниця, 13 вересня 2019, 16:45

Сьогодні, 13 вересня цього року, у сесійній залі облради відбулася розширена нарада щодо стану використання коштів державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Провів її голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко.

Участь у нараді взяли: голова облради Михайло Рівіс, керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець, депутати облради – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я Роман Шніцер та  заступник голови Василь Скрип, секретар постійної  комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Денис Ман, Наталія Костелеба-Веремчук, керівники районів, ОТГ, окремих департаментів ОДА та ін.

Детально про стан справ інформувала і дала відповіді на всі запитання Романко Ганна Василівна ‒ заступник голови робочої групи з питань ефективного використання коштів медичної субвенції.

Наголошувалось, що загальна сума субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості для Закарпатської області, становить понад 363 млн  гривень.

Субвенцію було передбачено по чотирьох напрямах: нове будівництво сільських амбулаторій, придбання автотранспорту для медичних працівників сільських амбулаторій, капітальний ремонт і реконструкція існуючих амбулаторій, придбання обладнання, у тому числі для телеметричного консультування.

В окремих районах субвенція використовуються повною мірою, в інших – слабше, в декотрих‒взагалі не використовується.

За словами І. Бондаренка, в Берегівському районі та Вільховецькій ОТГ використання субвенції по будівництву становить більше 73 відсотків. Отже, люди працюють. Водночас у Хустському районі щодо будівництва нуль використання субвенції по двох об’єктах, а в Іршавському ‒ по чотирьох об’єкта.

‒ Ми з Михайлом Рівісом визначилися, що стан справ у Закарпатті – це наша спільна відповідальність, ‒ наголосив Ігор Самійлович, додавши, що стан справ у медичній галузі на місцях ‒ це спільна відповідальність і влади, і працівників сфери охорони здоров’я. «Якщо хтось не хоче працювати, ‒ далі мовив він, ‒ йдіть, на ваше місце прийдуть ті, що працюватиме сумлінно та з радістю заради добра жителів краю, які чекають змін. Давайте, завершувати із любов’ю до себе і, нарешті, почати любити край та Україну».

Присутні керівники районів та ОТГ активно виступали з місця, розповідали про свої успіхи, наболілі проблеми та вносили ініціативи. Серед них ‒ звернутися до Мінрегіону України з проханням залишити невикористану  субвенцію як перехідну на наступний рік.

Відтак голова облдержадміністрації дав конкретні доручення щодо повного освоєння коштів, виділених державою для розвитку медицини Закарпаття.

Виконавчий апарат облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору