19 червня 2019

Михайло Рівіс та Петро Грицик разом із іншими краянами садили молодий ліс

четвер, 11 квітня 2019, 12:54

Сьогодні, 11 квітня, у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» нове дерево – замість кожного зрубаного з ініціативи Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке очолює депутат облради Валерій Мурга, закладено дендропарк із рідкісних порід дерев у лісфонді  в урочищі Дубки поблизу Ужгорода.

До посадки молодого лісу долучилися голова облради Михайло Рівіс, його заступник -Петро Грицик та керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець.

Відтак Михайло Рівіс сказав, що дана ініціатива – на вагу золота і її необхідно передавати як естафету від покоління до покоління, щоб виховати у наших дітей та онуків бережливе ставлення до природи нашого краю, тим самим зберегти його унікальність, багатство і красу.

Лісівники ДП «Ужгородський лісгосп» забезпечили присутніх посадковим матеріалом та інвентарем.

Прес-служба облради