Михайло Рівіс, тримаючи на особистому контролі хід реконструкції спорткомплексу, відвідав Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 25 вересня, в Ужгородську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат із поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської облради з робочим візитом відвідали голова облради Михайло Рівіс і заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.

Мета візиту – проконтролювати завершення розпочатих у попередньому періоді робіт із реконструкції шкільного спорткомплексу.
Минулої середи засновник ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Карен Енокян, підрядна організація якого веде роботи на цьому об’єкті, пообіцяв приступити до побілки стін. За словами робітників, це надзвичайно відповідальна ділянка, де належить оцінити стан поверхні та спланувати необхідні роботи, інакше зайвих витрат не уникнути.

По факту поверхня підготовлена до фарбування, вона – суха, рівна. Частина вже пофарбована.

У розмові з директором навчального закладу Оленою Іщенко йшлося про те, що, завдяки візитам голови облради, роботи на об’єкті активізувалися.

«Я й надалі триматиму це питання на особистому контролі» – підкреслив М.Рівіс, спілкуючись із директором підрядної організації ТОВ “Торговий Дім Універсал Україна” Максимом Беднариком, додавши, що депутатський корпус облради зробив усе для того, аби і фінансово, і морально підтримати педколектив та учнів цієї школи. Адже тут навчаються діти з усієї області, у т.ч. із гірських сіл. Тому депутати завжди одноголосно підтримували виділення необхідних коштів на цей об’єкт.

Виконавчий апарат облради