28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс: У депутатських запитах — назрілі актуальні проблеми громад Закарпаття

Понедельник, 30 Декабрь 2019, 14:45

У Звіті голови Закарпатської облради 7-го скликання Михайла Рівіса «Про роботу облради за період із грудня 2018 року до грудня 2019 года», який розглянуто на 17-й сесії облради, йдеться серед іншого і про депутатські запити, а таких підтримано у сесійній залі ˗ 70. В них відображені назрілі актуальні проблеми громад Закарпаття та скеровані до місцевих органів виконавчої влади, органы местного самоуправления, їх посадових осіб, до керівників правоохоронних структур для розгляду й вирішення на користь громад. Цей показник зріс на 75 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом роботи ради минулого скликання.

Про хід виконання депутатських запитіву додатку № 4 до згаданого Звіту. Більшість із них стосується ремонту автодоріг державного і місцевого значення краю, вжиття невідкладних заходів із забезпечення сталого функціонування ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород», реконструкції об’єктів соціально-культурної сфери та освітніх закладів, облаштування прикордонної інфраструктури, історичних пам’яток архітектури та ін. Були серед і визначального напрямку, що сприяють інвестиційній і туристичній привабливості Закарпаття. Например, на виконання відповідного депутатського запиту Дениса Мана в області реалізуються проекти: «Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок», «Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку», пілотний проект з будівництва кемпінгу для туристичних автобусів і автомобілів на дорозі «Київ – Чоп» та/або «Мукачево-Рогатин», обговорюється питання щодо оголошення територій с. Шаян та с. Поляна, а також Берегівського району курортними зонами, впроваджуються інші тематичні ініціативи.

З усіх заявлених депутатських запитів виконавцями надано компетентні та аргументовані відповіді обласним обранцям.

Следует отметить, що двічі упродовж року, як і передбачено, на пленарних засіданнях облради проведено інформування про результати роботи органів прокуратури на території Закарпатської області у 2018 році та у І півріччі 2019 года. Також було заслухано інформацію Головного управління Національної поліції в Закарпатській області «Про стан законності, борьба с преступностью, охорони громадського порядку на території Закарпатської області за 2018 «год».

Враховуючи суспільний резонанс, 4 Апрель 2019 року на пленарному засіданні 14-ї сесії обласної ради депутати, Прежде всего, обговорили ситуацію щодо автодороги державного значення «Мукачево – Рогатин» та доручили голові облради звернутися до компетентних органів з приводу невідкладного врегулювання критичної ситуації, що призвела до блокування цієї важливої автомагістралі Закарпатської області.

«Обласна рада і надалі активно продовжує свою діяльність, спрямовану на:підвищення ефективності регіонального та місцевого самоврядування; посилення (поглиблення) потужностей транскордонної співпраці та залучення додаткових коштів для розвитку регіону; посилення контролю за виконанням ухвалених рішень обласної ради та наданих законами України повноважень;продовження моніторингу виконання та фінансування усіх чинних обласних програм для запровадження комплексного підходу до вирішення проблемних питань у різних галузях;консолідацію зусиль представницької гілки влади та ділове партнерство з органами виконавчої влади задля поліпшення добробуту людей;розширення взаємодії з громадськістю для узгодження позицій і визначення ефективних шляхів суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку області; забезпечення прозорості й відкритості у діяльності», — наголошується в документі.

Виконавчий апарат облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх