Михайло Рівіс: Українсько-чеська співпраця поглиблюється

Print Friendly, PDF & Email

Надзвичайний  і Повноважний  Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула переказав щирі вітання голові Закарпатської обласної ради Михайлу Рівісу, а Голова Сенату Парламенту Чеської Республіки Мілош Вістрчіл передав лист.

«Дозвольте переказати вам вітання від дипломата Радека Матули та вручити лист  від Голови Сенату Мілоша Вістрчіла, – мовив Генеральний   консул Чеської Республіки у м. Львів Павел Пешек на зустрічі із головою обласної ради Михайлом Рівісом, яка відбулася вчора, 21 травня,  в рамках візиту чеської делегації на Закарпаття.

 У листі Мілош Вістрчіл відзначив, що дуже цінує довготривале партнерство, історичні, професійні та особисті зв’язки, котрі пов’язують Закарпаття та Височину, Україну та Чехію.

Голова Сенату також запевнив, що  й надалі підтримуватиме традиційні й партнерські міцні зв’язки між братніми регіонами, активно працюватиме як над поглибленням співпраці між органами законодавчої влади та органами місцевого самоврядування наших держав, так і над реалізацією спільних заходів задля благополуччя громадян наших дружніх країн.

Михайло Рівіс зі свого боку подякував за вітання та запевнив поважних гостей, що докладатиме всіх зусиль, аби співпраця поглиблювалася та  набирала темпів як на рівні регіонів,  так і на рівні держав.

Пресслужба облради