15 жовтня 2019

Михайло Рівіс узяв участь у святкуванні Дня міста Тячів

понеділок, 16 вересня 2019, 08:50

Цього року впровдож 14-15 вересня Тячів відзначив 690-ту річницю першої документальної згадки про місто.

Керівники міста та його жителі готувалися до ювілею традиційно натхненно. І свято вдалося: урочиста хода, яскравий парад вишивки, колоритні звуки трембіти, пісні, запальні танці, море квітів, нагороди, подарунки – усе це додавало дійству піднесеності та чудового настрою. Серед гостей – керівництво області та районних центрів, депутати різних рівнів, делегації міст – партнерів,воїни, митці та духовенство.

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс, виступаючи перед іменинниками, сердечно привітав їх із цієї нагоди. «Надзвичайно поважна дата, красиве місто, а в ньому живуть ˗ щирі, працьовиті, успішні люди. І навіть погода сприяє тому, аби ми мали змогу провести гарно цей день, зустріти партнерів, серед яких любо бачити й наших друзів із Краловогра́децького краю Чехії, поспілкуватись, зав’язати нові ділові контакти, корисні для громад зв’язки. Мені надзвичайно приємно вітати Тячівську громаду, яка за економічними показниками входить у трійку кращих в області після Ужгорода і Мукачева. Його керманичі розвивають місто настільки успішно, що багатьох беруть завидки, бо воно може відшкодовувати дотацію, а не просити її в державі. А це одна із головних ознак самодостатності громади. І вже ніщо не зможе зрушити її економічну стабільність, курс і вибір»,˗ наголосив М.Рівіс, подякувавши керівництву міста за таку суттєву підтримку обласному бюджету.

«До всіх щирих вітань приєднується і голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко, ˗ далі вів Михайло Михайлович. ˗ Ми разом кажемо: миру вам, процвітання, добра, щоб у ваші домівки приходили тільки гарні новини. І нехай береже вас Господь!». У ході офіційної частини влада міста зберегла родзинку та вшанувала його старожилів подарунками, квітами та увагою. А для молоді підготувала чудовий концерт із участю популярного гурту «Плач Єремії» .

Виконавчий апарат облрад