07 серпня 2020

Михайло Рівіс відбув до Полтави для участі у сесії облради та підписання Меморандуму про співпрацю

четвер, 29 вересня 2016, 10:47

Голова Закарпатської облради Михайло Рівіс відбув з робочим візитом  в Полтавську область на запрошення голови тамтешньої обради  Олександра Біленького.

Метою поїздки є обговорення перспективи розвитку міжрегіональної співпраці, створення сприятливих умов для співробітництва у соціально-економічній та гуманітарній сфері, обміну досвіду та ознайомлення з найкращими практиками  місцевого самоврядування в Україні.

Як підкреслив Олександр Юрійович  у листі-запрошенні,  такі відносини сприятимуть не тільки взаємовигідному співробітництву, а й укріпленню дружніх зв’язків між регіонами.

Планується підписання Меморандуму про співробітництво між Закарпатською та Полтавською областями.

У рамках візиту Михайло Рівіс також візьме участь у роботі сесії Полтавської облради.

Прес-служба Закарпатської облради