Михайло Рівіс відкрив позачергову сесію Закарпатської обласної ради задля вирішення надважливих питань життя краю

Print Friendly, PDF & Email

Сьогодні, 5 травня, відбулася позачергова сесія Закарпатської обласної ради 7-го скликання, яку провів її очільник Михайло Рівіс.

У залі зареєструвалося 45 депутатів обласної ради.

Через карантинні обмеження на пленарне засідання кількість запрошених – обмежена. Серед присутніх – голова облдержадміністрації Олексій Петров, начальник Головного управління Нацполіції України в Закарпатській області Олександр Шляховський, начальник Головного управління ДСНС України в Закарпатській області  Роман Гудак, народний депутат України Михайло Лаба та представники окремих структурних підрозділів ОДА, які інформували обласних обранців з питань, що розглядалися у сесійній залі.

Традиційно очільник облради М. Рівіс, відкриваючи засідання, закликав вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих у війні на Сході України і Героїв сьогодення, котрі віддали своє життя за нашу незалежну Україну. Та висловив глибокі співчуття краянам, рідні яких померли від COVID-19.

Насамперед Михайло Михайлович доніс до присутніх декілька важливих месиджів щодо нагальності проведення сьогоднішнього зібрання депутатського корпусу та скерував роботу сесії у продуктивне русло. При цьому зазначив, що оскільки ми продовжуємо перебувати у часі надзвичайної ситуації та карантину, то важливо і надалі дотримуватися встановлених обмежувальних заходів, щоб допомогти медикам, які щодня приймають нових інфікованих краян, більш ефективно контролювати процес їх оздоровлення.

М. Рівіс також окреслив інші основні завдання, які стоять перед владою та суспільством у період нинішніх випробувань.

Пресслужба облради