25 березня 2019

Михайло Рівіс відвідав засідання сесії Хустської районної ради (ВІДЕО)

понеділок, 3 квітня 2017, 09:25

На засідання сесії Хустської районної ради, яке відбулося цього тижня, прийшов і голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Як він пояснив пізніше, прийшов, аби ознайомитися з процесом проведення сесії. Стартувало ж засідання традиційно: з депутатських запитів та звернень.

Звіт начальника відділу освіти, молоді та спорту Хустської РДА про роботу відділу щодо забезпечення якості освіти в районі перенесли на наступне засідання. До речі, вже вшосте. Причина – неявка чиновника. Голова Хустської РДА Назарій Павлій відзвітував на сесії про здійснення адміністрацією делегованих їй повноважень. У звіті наголосив й на проблемах Хустщини, що наразі мають місце. Озвучили і проблему сміття.

Керівники відповіли, що багато залежить і від самих сільських голів, зокрема, як вони налаштують населення на вирішення сміттєвої проблеми. Наразі необхідно знайти в районі земельну ділянку не для сміттєзвалища, а для будівництва сміттєпереробного комплексу. Говорили і про хустські дороги, і про отрутохімікати у Рокосові, і про будівництво міні -гес. Останнє спонукало громадськість прийти на сесію, люди кажуть – проти будівництва, голова РДА – без згоди громади жодних робіт вестися не буде, хоч він і за інвестиції в район . Йшла мова і про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Хустщини. З цього питання звітував і керівник Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун.

Порушили на сесії й питання подання декларацій, зокрема неможливості це зробити та про наслідки. Обранці прийняли низку районних програм, до окремих з них – внесли зміни. Після чого затвердили звіт про виконання бюджету за 2016 рік. Зміни до казни на рік поточний внести не вдалося. Питання провалили, чвари між керівництвом районної ради та райдержадміністрації. Пільговики залишились без пільг, працівники окремих державних установ – без зарплатні. Відтак все закінчилось демаршем сільських голів, які покинули залу засідань. Бюджетне питання перенесли на наступне засідання сесії, яке відбудеться вже цієї середи, 5-го квітня. Окремі депутати озвучили думки щодо оголошення недовіри голові РДА та райради. Це питання винесуть на наступну сесію.

 

Джерело: http://zak-insider.com/?p=55734


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору