24 лютого 2020

Михайло Рівіс вручив іменний парламентський годинник Михайлу Поповичу

середа, 2 березня 2016, 12:13

У середу, 2 березня, за дорученням спікера парламенту України Володимира Гройсмана  голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс в офіційній обстановці вручив цінний подарунок Голови Верховної Ради України  – годинник,  першому заступнику голови обласної ради VІ скликання Михайлу Поповичу.

Михайло Рівіс зачитав відповідне розпорядження керівництва Верховної Ради України, в якому зазначається, що цієї високої відзнаки Михайло Попович удостоєний за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадянську діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування 2015 року. Та побажав міцного здоров’я,  родинного затишку, наснаги і всіляких гараздів життя.

Прес-служба Закарпатської облради