24 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс вручив найвищу відзнаку обласної ради та облдержадміністрації двом достойним краянам

Пятница, 24 Май 2019, 12:31

Сегодня, 24 мая, голова Закарпатської обради Михайло Рівіс вручив найвищу спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» двом достойним жителям краю.

Відповідне розпорядження зачитала заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза.

Так, за вагомий внесок у розбудову громадянського суспільства та утвердження демократичних цінностей, гармонізацію міжнаціональних відносин і високий професіоналізм нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагороджено начальника управління національностей та релігій обласної державної адміністрації Резеша Йосипа Йосиповича. Та за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у забезпечення стійкого епізоотичного благополуччя в області, високий професіоналізм і з нагоди 65-річчя від дня народження ‒ начальника Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Горвата Георгія Емериховича.

Михайло Михайлович поспілкувався з нагородженими, розпитав про життя і плани на майбутнє, побажав їм та їхнім родинам міцного здоров’я, успіхів і всіляких гараздів життя.

Пресс-служба Совета


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх