Михайло Рівіс вручив відзнаки обласної ради достойним представникам територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області

Сьогодні, 21 серпня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс вручив відзнаки достойним представникам територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області з нагоди  Дня незалежності України.  Подякував за сумлінну, відповідальну  працю,  адже Служба в установах системи правосуддя краю є важливою і покликана забезпечити  безпеку всіх учасників судового процесу. Побажав їм міцного здоров’я, нових звершень  та великого родинного щастя.

Так,  за сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, зразкову дисципліну, вагомий внесок у справу захисту прав і свобод громадян та з нагоди Дня Незалежності України Почесною грамотою обласної ради та цінним подарунком нагороджено:  Мушака Романа Миколайовича  – полковника Служби, начальника територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області;  Рубаняка Віктора Миколайовича – підполковника Служби, начальника відділу матеріально-технічного забезпечення територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

Грамотою обласної ради та цінним подарунком відзначено Жорж Лесю Василівну   – лейтенанта Служби, провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

Подяку обласної ради оголошено та вручено  цінний подарунок Кушніру Дмитру Миколайовичу – підполковнику Служби, начальнику  відділу по роботі з персоналом територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області.

Роман Миколайович, зі свого боку, подякував очільнику облради за увагу і підтримку та запевнив, що «представники Служби й надалі гідно і чесно виконуватимуть  свої професійні обов’язки».

Пресслужба облради