16 жовтня 2019

Михайло Рівіс вручив відзнаки облради кращим юристам краю

вівторок, 8 жовтня 2019, 14:51

У ході урочистих заходів із нагоди Дня юриста, яке відзначили правники Закарпаття сьогодні, 8 жовтня, очільник облради Михайло Рівіс вручив відзнаки облради окремим із них.

Так, за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і науки, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста Почесною грамотою обласної ради нагороджено: Хохлову Ірину Валеріївну‒ доцента кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, кандидата юридичних наук, заступника декана по виховній та науковій роботі юридичного факультету УжНУ.

За особисті досягнення у праці, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста Подяку обласної ради оголошено: Дробок Ірині Юріївні‒ головному спеціалістові відділу державної реєстрації друкованих ЗМІ та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, Товтину Владиславу Михайловичу‒головному спеціалістові відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, Черяник Інні Емерихівні‒ головному спеціалістові відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

Виконавчий апарат облради