- Закарпатской областной Совет - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Михайло Рівіс вручив відзнаки Закарпатської облради творчим колективам краю

Сегодня, 11 мая, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс у теплій, невимушеній обстановці поспілкувався з митцями, подякував творчим колективам за велику, титанічну працю на культурній ниві, за любов до краю, збереження та примноження його спадщини, побажав процвітання, наснаги та щирих шанувальників. Окремим із них вручив відзнаки облради.

Так, за вагомий внесок у розвиток танцювального і пісенного мистецтва, зміцнення культурних зв’язків з Чеською Республікою, значительные достижения, високу професійну майстерність та з нагоди 10-річчя встановлення партнерства між Закарпатською областю України і Краєм Височина Чеської Республіки оголосив Подяку: колективу «Танцювальна корпорація друзів» та керівнику Брежинському Євгену Івановичу, колективу «Студії сучасного танцю «Бліц» та керівнику Камінській Олені Анатоліївні, колективу Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, керівнику Марюхничу Василю Васильовичу.

Таку ж відзнаку вручив Михайло Рівіс і колективу заслуженого академічного Закарпатського народного хору та керівнику Петій-Потапчук Наталії Йосипівні та директору Закарпатського академічного обласного театру ляльок Петію Мирославу Йосиповичу.

Митці зі свого боку дякували за шану і добру оцінку їх праці, за підтримку та обіцяли й надалі творити високе мистецтво, берегти унікальну майстерну спадщину та радувати краян своїми талантами й надалі.

Напомнить, кілька днів тому атріумі Закарпатської облради відбулися урочисті заходи з нагоди 10-річчя партнерства між Закарпатською областю України і Краєм Височина Чеської Республіки, які переросли у великий чудовий концерт. Серед запрошений і гостейкерівництво Закарпаття і Височини, край м/с, керівники районів і міст, дипломати та митці. Останні більше години дарували всім присутнім вишукану концертну програму, яка припала до душі і поважним чеським гостям, і всім запрошеним.

Прес-служба Закарпатської облради