09 квітня 2020

Михайло Рівіс висловлює слова щирої подяки всім, хто допомагає закарпатцям пережити цей час через COVID-19, який дістався України

п`ятниця, 20 березня 2020, 09:59

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс висловлює  слова щирої подяки всім депутатам обласної ради, які, незважаючи на карантин, оперативно зібрались на позачергову сесію і ухвалили важливі рішення, що  допоможуть закарпатцям протистояти епідемії, яка сколихнула весь світ і дісталася нашої країни. Виділивши 153 млн гривень з обласного бюджету, є можливість придбати для потребуючих краян, медиків, правоохоронців необхідні захисні медичні маски, антисептики, ліки, апарати штучної вентиляції легень та ін.

«Сердечно дякую небайдужим представникам бізнесу, кожному закарпатцю, хто долучився  до закупівлі необхідних засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання, що  вкрай необхідно установам охорони здоров’я. Особлива повага і вдячність водіям,  які забезпечують своєчасне перевезення  до робочих місць медичного та іншого персоналу,  задіяного у заходах протидії поширенню коронавірусу. Також  пошана і всім тим працівникам, які попри карантин займаються службовою діяльністю. Спільно ми подолаємо цю важку недугу і зможемо повернутися у звичне ділове  русло», – наголосив М.Рівіс та побажав усім краянам міцного здоровʼя і Божої помочі у цю непросту для нас пору випробувань.

Тільки неухильно виконуючи рекомендації експертів із медичної сфери щодо дотримання заходів із протиепідемічної безпеки, зберігаючи спокій і порозуміння, гуртуючись помислами, озброївшись духовною й молитовною підтримкою та докладаючи спільних зусиль,  можна досягнути більшого задля безпеки життя і здоровʼя кожного з нас.

Пресслужба облради