23 серпня 2019

Михайло Рівіс з нагоди Дня міста Хуст вручив нагороди його достойним жителям

неділя, 12 травня 2019, 23:00

Сьогодні, 12 травня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс взяв участь в урочистих заходах із нагоди відзначення 929 – ї річниці з Дня заснування міста Хуст, які пройшли на високому рівні, у теплій, дружній атмосфері.

Серед запрошених ‒ народні депутати України, зарубіжні гості із міст – побратимів Румунії, Польщі, Угорщини, дипломати, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади краю, митці та містяни.

Відкрив святкове дійство Хустський міський голова Володимир Кащук. Відтак поважні гості виголошували вітальні промови.

Михайло Рівіс, звертаючись до присутніх, наголосив, що у цій даті — славна історія мужніх, хоробрих, достойних предків працьовитого хустського роду, який пройшов нелегкий шлях боротьби, щоб утвердити себе в житті, часі минулому, теперішньому і майбутньому.

«Яскравою сторінкою в історичному літописі уславленого міста є творення Карпатської України як держави. Усьому світу хустяни продемонстрували прагнення жителів Срібної Землі ( як ми ніжно називаємо рідне Закарпаття), побудувати незалежну, заможну, європейську країну», – далі вів М.Рівіс, додавши, що сама доля поклала на жителів Хуста особливу місію єднання, згуртованості суспільства, усвідомлення особистої відповідальності кожного за майбутнє рідного краю та всієї України. Та разом у недалекому майбутньому ми зуміємо збудувати повнокровне, щасливе життя на рідній землі. І запанує мир і благодать у нашому місті, у кожній родині і кожній сім’ї.

На завершення побажав усім міцного здоров’я, щастя і Божої благодаті, а незалежній Україні ‒ єдності, процвітання, удачі і миру на шляху до кращого прийдешнього! Та вшанував кращих жителів Хустщини відзнаками обласного рівня.

Так, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток краю, формування позитивного іміджу області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність спільну відзнаку облради та облдержадміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» вручив Віталію Гондураку ˗˗ директору підприємства «МВ Груп» (м. Хуст) та Євгену Перецю – директору підприємства «Терра інтерненшл консалт» (м. Хуст). Почесною грамотою облради нагородив: Юрія Голеня ‒ директора товариства з обмеженою відповідальністю «ХустБуд», депутата Хустської міськради , Василя Кузьму ‒ директора товариства з обмеженою відповідальністю «Хустфарм», Михайла Мандрика ‒ приватного підприємця (м. Хуст), Василя Маханця ‒ депутата Хустської міськради, Ярослава Шегуту ‒ приватного підприємця, депутата Хустської міськради. Грамотою облради відзначив: Катерину Агосту ‒ заступника головного лікаря з економічних питань, Михайла Антала ‒ учителя предмета «Захист Вітчизни» Хустської загальноосвітньої І-ІІІ ст. №2 Хустської міськради, Світлану Щербан ‒ бухгалтера централізованої бухгалтерії управління освіти, релігій та у справах національностей Хустського виконавчого комітету, Ларису Юрик ‒ учителя української мови та літератури гімназії-інтернату м. Хуст. Подяку облради оголосив: Ярославу Вікнянському ‒ лікареві травматологу Хустської райлікарні, Віті Дідух ‒ вихователеві дошкільного навчального закладу №8 «Ялиночка» Хустської міськради, Анні Романенко ‒ голові фонду фізичної реабілітації, спорту та здоров’я у м. Хуст, Мирославі Шемоті ‒ голові Хустської міської студентської ради.

На завершення урочистої частини молодь міста і центру спортивного бального танцю «Еліт» подарувала присутнім «Віденський вальс», до якого долучалися всі бажаючі. Відтак відбувся гала-концерт лауреатів і дипломантів ХІIІ-го Міжнародного фестивалю сучасної та народної пісні «Веселка над Тисою», виступ гостей фестивалю та запрошених популярних гуртів, інші культурно-мистецькі заходи.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору