28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідав Свалявський Будинок дитини. Традиційно – з подарунками

Четверг, 30 Май 2019, 18:01

Сегодня, 30 в мае этого года, в обласному Будинку дитини м.Свалява відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Привітати діток прибули: голова Закарпатської облради Михайло Рівіс та заступник керуючого справами виконавчого апарату облради Євгенія Кибза, голова Свалявської райради Мирослава Ливч, консул Генерального консульства Угорщини в Ужгороді Лопперд Болаж, благотворителей, меценати та ін.

Святково прибрані приміщення, парадно одягнута малеча, Цветы, Подарки, солодощі – усе наповнене родинним теплом і затишком.
Головний лікар Будинку дитини Володимир Бейреш зустрічав гостей, а тим, хто прибув сюди впершекоротко розповів, що цей дитбудинокєдиний в області заклад, призначений для виховання і надання медичної допомоги дітям – сиротам і діткам, які залишилися без опіки батьків, а також із особливими потребами. Вікова категорія малечівід народження до 3-х років, а з особливими потребами ‒ до 4-х років. Наразі тут перебуває 108 Домашние животные, куди часто навідують представники влади, М/с, дипломаты, меценати і просто чуйні люди…

А тим часом у залі розгорнулося справжнє дійство. Хлопчики і дівчатка наввипередки дуже старанно демонстрували гостям пісенні та танцювальні таланти, декламували вірші, створюючи незабутню атмосферу зустрічі, зачаровуючи всіх позитивом і щирою любов’ю. Наймолодші горнулися до вихователів і разом із усіма радо аплодували своїм друзям.

Відтак гості виголошували вітальні промови, вручали подарунки та гостинці.

Очільник облради Михайло Рівіс привітав колектив і малечу від імені депутатського корпусу краю та від себе особисто, сказал, що і цього разу він привіз сюди подарунки, які особисто добирали мої помічники. Бо в доброму світі не може бути діток загублених чи чужих. Тож керівництво ради, депутати й надалі робитимуть усе можливе, аби ці дітки зростали в теплі і любові.

Після чого він висловив вдячність медико-педагогічному персоналу та керівництву закладу за титанічну працю, де кожен докладає не тільки максимум зусиль для повного і гармонійного розвитку малечі, а й дарує турботу і щирість свого серця, що так важливо для неї.
На завершення Михайло Михайлович побажав вихованцям міцного здоров’я і світлої долі та вручив старшому вихователеві обласного Будинку дитини м. Свалява Гончарук Антоніні Михайлівні Грамоту облради за сумлінну працю, высокий уровень профессионализма.

Голова райради Мирослава Ливч наголосила, що ці прекрасні дітки позбавлені батьківської та материнської любові, але вони мають її від працівників закладу, за що їм велика подяка. Та побажала всім мирного неба, а діточкам — Вера, надії й любові під Покровом Пречистої Богородиці, яка невтомно опікується ними.

Дипломат Лопперд Болаж написав для вихованців цікаву казку про обдаровану маленьку дівчинку на ім’я Маша, яку захоплено у залі слухали усі присутні: и взрослых, і малі.

Володимир Бейреш подякував за сумлінну працю колективу, который, в его словах, буквально «купає діток у своїй любові», наголосив на важливості підтримки з боку влади і меценатів, без допомоги яких створити тут затишні умови було б нереально.
Конечно, усі учасники свята відчули цілющу енергетику любові і добра.

Пресс-служба Совета


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх