19 березня 2019

Михайло Рівіс: Закарпатський обласний театр драми та комедії має всі підстави стати окрасою театрального простору Закарпаття

четвер, 14 березня 2019, 20:00

Під час робочої поїздки, сьогодні, 14 березня 2019 року, голова обласної ради Михайло Рівіс мав нагоду побувати у Закарпатському обласному театрі драми та комедії на прем’єрному показі музичної драми Олександра Гавроша «Останнє танго в Хусті». Це перша вистава під керівництвом Василя Снітара у відреставрованому приміщенні театру.

Прем’єра приурочена 80-й річниці Карпатської України. Актори талановито і виразно, створюючи правдиві образи, розповіли про революційний театр вояків-митців, який став передовим загоном наприкінці 30-х років.

По завершенню дійства очільник облради звернувся з вітальним словом до акторів та присутніх глядачів. Наголосив на важливості цієї події у театрі, який пережив свою непросту історію. Подякував усім, хто долучився до реконструкції театру та побажав митцям міцного здоров’я, натхнення, благополуччя, високих творчих здобутків, а виставі – незмінних аншлагів, численних переглядів і вдячних глядачів. Адже цей театр має усі підстави стати окрасою театрального простору Закарпаття.

Прес-служба облради