11 липня 2020

Михайло Рівіс закликає закарпатців бути свідомими до викликів, які несе COVID-19

субота, 21 березня 2020, 12:52

Шановні жителі Закарпаття!

Дорогі мої земляки!

Сьогодні на нашу долю випали непрості випробування у зв´язку із пандемією,через яку страждає весь світ.

Закарпатській області, яка межує з чотирма  країнами Європейського Союзу, в яких випадки зараження вже підтверджено, не уникнути пошесті. Як би це прикро не звучало…

Влада краю, депутати обласної ради, органи місцевого самоврядування роблять усе для того, аби допомогти закарпатцям пережити  цю біду: здійснюють ефективні кроки, що мають стримувати поширення хвороби,  завдяки чому ситуація  наразі залишається контрольованою.

Так, впроваджено карантинні заходи, скасовано всі публічні акції,  зустрічі, наради, виділяються кошти  з обласного та місцевих бюджетів для  придбання засобів захисту, ліків, дезинфікуючих розчинів і т. д.

Та повинен сказати, що без вашого розуміння складності  ситуації, вона не покращиться.

А для цього, дорогі земляки,  всі -  від малого до літнього – повинні найперше слідувати  вимогам  медичної спільноти, одягати захисні маски, рукавиці, виходячи на вулицю лише за необхідності, дотримуватися суворих гігієнічних норм, особливо відносно  рук.  Але найбільше користі, як свідчить світова практика, – перебувати вдома. Ще сьогодні нам під силу об´єднатися задля припинення   розповсюдження інфекції.

Ті, хто приїжджає додому із країн, де лютує цей злощасний вірус, повинні неухильно виконувати всі рекомендації  відповідальних служб краю, не зустрічатися із рідними, не дарувати нічого, не пригощати. Так, це до глибини душі боляче, бо ми гостинні, дружелюбні. Але утримаймося тепер від обіймів заради збереження найдорожчого – здоров’я і життя батьків, дітей, друзів. Це той час, коли за халатність одного  – високу ціну заплатять десятки.  У нас є ще час і можливість стримати поширення вірусу й уникнути  великої біди.

Ще раз висловлюю особливу вдячність усім закарпатцям, хто наразі працює в екстренних умовах.

Любові нам один до одного, терпіння, мудрості і сили! Бережіть себе, рідних і нехай допоможе нам Бог!

З пошаною і великою відповідальністю за кожного з нас  голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс