05 грудня 2019

Михайло Рівіс закликав усі служби повернутися до виконання Тимчасової схеми організації дорожнього руху на ділянці автодороги до КПП «Дяково»

четвер, 11 квітня 2019, 17:39

На контрольно-пропускному пункті українсько-румунського кордону «Дяково- Халмеу», що на Виноградівщині, знову черги. Кількість фур чи то вантажних транспортних засобів, які прямують з України в Румунію, сягає понад сотню, які розтягнулися вздовж сіл Ботар і Неветленфо́лу. Тамтешні жителі скаржаться на всілякі незручності, розбиті дороги, напружену атмосферу. Про це повідомили на засіданні президії облради 2 квітня перший заступник голови Йосип Борто та депутат Карло Резеш ‒ обласні обранці від Виноградівщини та фракції КМКС.

Сьогодні, 11 квітня голова обласної ради Михайло Рівіс із цього питання провів розширену нараду з участю представників Національної та патрульної поліції краю, прикордонної служби, Укртрансбезпеки, Служби автодоріг в області, Неветленфо́лської сільської ради, депутатів.

Відбулася жвава розмова та обмін думками. Висловились із цього болючого питання всі її учасники, вносили пропозиції, розповідали про реальний стан справ, а він вимагає конкретних рішень і дій. Адже місцеву громаду турбує поведінка водіїв великих вантажних транспортних засобів, відсутність елементарного побутового сервісу і т.д.

Михайло Рівіс уважно вислухав усіх учасників наради. Та наголосив, що це питання було чітко пропрацьоване влітку 2017 року з усіма відповідними службами. Відтак була затверджена чітка Тимчасова схема організації дорожнього руху на ділянці автодороги до КПП «Дяково», схвалена рішенням Виноградівської райради, спільним розпорядженням керівництва поліції і прикордонної служби, а також облдержадміністрації. Тому сьогодні за його словами, не потрібно «вигадувати» нові рішення, а терміново повернутися до виконання напрацьованих документів із тим, аби ближчим часом навести там порядок і заспокоїти людей. А саме: встановити попереджувальні знаки, обмежувачі висоти та ширини, габаритні ворота, організувати рух автомобілів і пропуск у село «пакетом» – не більще 50 машин.
На подальшу перспективу – збудувати відповідну інфраструктуру із сервісним центром.

З обговорюваних важливих для громади прикордонного населеного пункту питання висловились Й.Борто, В.Кошеля, К.Резеш, С.Кейс, Й.Оросі, О.Приходько, О.Фют, В.Рурич та ін.
Участь у нараді взяли керуючий справами виконавчого апарату облради Юрій Гузинець та його заступник ‒ Євгенія Кибза.

Прес-служба облради


На головну  Мапа   e-mail: admin@zak-rada.gov.ua Вгору