05 червня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Михайло Рівіс: Засоби захисту для закарпатських медиків привезли чеські друзі із Краю Височина

четвер, 21 травня 2020, 18:19

Сьогодні, 21 травня 2020 року у рамках співпраці між Закарпаттям і  Краєм Височина область відвідали голова крайового уряду і правління благодійного фонду «VіZa» Зденєк Кадлец, керівниця канцелярії гетьмана, координаторка співпраці краю Височина із Закарпатською областю Катерина Свободова, а також Генеральний консул Чеської Республіки у м. Львові Павел Пешек, яких супроводжував виконавчий директор БФ «ViZa» Володимир Чубірко.

Мета візиту – передача гуманітарної допомоги для медзакладів краю, які лікують пацієнтів, уражених Covid-2019. Їх зустріли голова обласної ради Михайло Рівіс, голова облдержадміністрації Олексій Петров.

Пресслужба облради