15 жовтня 2019

Михайло Рівіс: Завдяки щоденній копіткій роботі, пильності, злагодженості правоохоронних органів маємо мир і спокій на Закарпатті

четвер, 4 липня 2019, 16:30

Сьогодні, 4 липня 2019 року, в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди четвертої річниці створення Національної поліції України.

Проходило святкове дійство у клубі Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області. Традиційно було внесено Прапор ГУНП, хвилиною мовчання вшановано загиблих правоохоронців, покладено  корзину квітів до пам’ятника загиблим  працівникам внутрішніх справ.

Начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Роман Стефанишин щиро привітав колег,  вручив низку відзнак Голови Нацполіції України, Міністерства внутрішніх справ України та очолюваного управління.

Відтак із вітальними промовами до присутніх звернулися голова обласної ради Михайло Рівіс, в.о. голови облдержадміністрації Іван Дуран, прокурор області Володимир Гаврилюк та ін.

Михайло Рівіс від імені депутатського корпусу облради та від себе особисто висловив слова щирої подяки за співпрацю і взаємодію з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Та підкреслив, що,  завдяки щоденній копіткій роботі, пильності, злагодженості, відповідальності, фаховості правоохоронних органів,  маємо мир і  спокій  на Закарпатті, розхитати які упродовж останніх часів  спроби чинились неодноразово.  Подякував також за допомогу людям під час руйнівної травневої цьогорічної повені в області та забезпечення правопорядку у ході президентських виборів.  Згадав 14-у сесію облради, на якій Роман Стефанишин інформував депутатів «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Закарпатської області за 2018 рік». Під час діалогу у сесійній залі, мовив Михайло Михайлович, депутати відмітили ефективну роботу структури та підтримали прохання керівника щодо співфінансування з обласного бюджету  будівництва житлового будинку для правоохоронців.  Цю приємну вістку присутні на урочистих зборах зустріли  щирими оплесками на знак подяки обласним обранцям.

На завершення М. Рівіс побажав іменинникам і їх родинам міцного здоров’я, добра, затишку, подальших успіхів у роботі, достойної зарплати та завжди повертатися в свої сім’ї живими і здоровими. Після чого вручив окремим із них відзнаки облради. Так, за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян, високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України Почесною грамотою облради нагороджено:  Андрія Курту ‒ підполковника поліції, начальника сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Закарпатській області; Олександра Петріченка ‒ майора поліції, старшого інспектора відділу охорони публічного порядку управління превентивної діяльності Головного управління.

Грамотою обласної ради вшановано: Віталія Клемпоту ‒ майора поліції, начальника сектору кримінальної поліції Рахівського відділення поліції Тячівського відділу поліції Головного управління; Михайла Кікіну ‒ старшого лейтенанта поліції, старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління.

Подяку обласної ради оголошено: Олександру Габорцю ‒ старшому лейтенанту поліції, інспекторові відділу комплектування управління кадрового забезпечення Головного управління; Мирославі Сухан ‒ лейтенантові поліції, інспектору відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління Головного управління Нацполіції України в Закарпатті.

Гості свята мали змогу оглянути унікальний Музей Нацполіції та послухати святкову  концертну програму.

Виконавчий апарат облради