- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Михайло Рівіс звертається до керівників органів місцевого самоврядування краю з прохання чітких дій на захист громад від COVID-19

[1]Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс  звертається до голів районних рад, об’єднаних територіальних громад, міських, селищних, сільських голів  із проханням у цей час складних випробувань через пандемію коронавірусу, яка зайшла на нашу рідну землю, об´ єднати зусилля влади, бізнесу, небайдужих людей на забезпечення усім необхідним лікарень, визначених для прийому пацієнтів із ознаками гострих респіраторних захворювань, та тих , хто повернувся з країн, де вірус COVID-19 уже накоїв чимало лиха. Напередодні обласна рада на позачерговій сесії вже  ухвалила  на ці цілі відповідні рішення.

«Прошу вас, шановні колеги, дорогі земляки, скерувати  вільні залишки бюджетних коштів, які виникли на 1 січня 2020 року,  кошти резервних фондів місцевих бюджетів задля створення належних умов праці медиків, працівників поліції, еменесників,  а також усіх інших відповідальних осіб, які,  попри всі ризики та труднощі, рятуватимуть найдорожче – людські життя», – наголошує М. Рівіс.

Пресслужба облради