15 грудня 2019

Михайло Станко: Переконаний, що розвиток сільської громади має відбуватися на основі спортивної, молодіжної сфери

вівторок, 19 листопада 2019, 12:20

Днями на базі Луківської загальноосвітньої школи, що на Іршавщині,  відбулося урочисте відкриття спортивно-ігрового майданчика із сучасними турніками та брусами, що діятиме під відкритим небом.

Участь у святковому дійстві взяли представники сільської ради, вчителі, батьки, гості та  запрошені.

Зазначалось, що ініціаторами, натхненниками та меценатами виступили  брати Станки – Михайло та Петро, які у різні часи проводили депутатську діяльність  в органах місцевого самоврядування Іршавщини та Закарпаття. Михайло Станко ‒ депутат обласної ради 7-го скликання.

До облаштування спортмайданчика долучилися атлети та місцеві жителі. Трудилися дорослі та юнаки, яких об’єднувало бажання  зробити своє село кращим.

На відкритті спортивної споруди атлети стріт воркаут із Ужгорода продемонстрували свої вміння і навички та розповіли про результати,  яких можна досягнути, займаючись на спортивних тренажерах.

У команді однодумців запевняють, що планують продовжувати роботу в розвитку спортивної інфраструктури району. Зокрема, встановити обладнання для занять спортом у дворах та  населених пунктах, де цього найбільше потребують. Насамперед для того, щоб молодь свій вільний час проводила займаючись спортом та зміцнювала фізичне здоров’я.

Вл.інф.