20 жовтня 2020

Михайла Рівіса нагороджено відзнакою «Лідер Карпат»

Середа, 7 жовтня 2020, 17:32

У рамках дводенного  Форуму Карпатського Єврорегіону  «Карпати -2030», який відбувся у м. Трускавець Львівської області,  презентуючи підсумки діяльності  Асоціації «Єврорегіон Карпати –Україна» за 2015-2020 роки,  плідно напрацьовуючи рекомендації щодо подальшого  розвитку гірських територій у перспективі до 2030 року, були збережені й приємні миттєвості.

Так, за результатами  роботи  вшановано відзнаками  окремих керівників органів місцевого самоврядування та їх об’єднань Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.

Відрадно, що за особистий вклад у розвиток Карпатського регіону нагороджено  голову Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса, голову Свалявської райради Мирославу Ливч, голову Великоберезнянської райради Ярослава Шукаля та ін.

Пресслужба облради