28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс: Книга – вічна в часі і підтвердженням тому є Біблія, яка передається із покоління в покоління

Пятница, 18 Сентябрь 2020, 12:58

Сегодня, 18 Сентябрь , голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у відкритті унікальної виставки-ярмарку «Книга-фест -2020”, яке відбулося у парку Малий Галагов в Ужгороді .

Серед учасників – голова ОДА Олексій Петров, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Издатели, писатели, Художники.

Обращаясь к присутствующим,  Михайло Рівіс від імені депутатів облради та від себе особисто привітав видавців та авторів книг, які презентують твори на цьогорічній виставці. И отметил, що книга – це рушій цивілізації,  жоден електронний документ не буде жити так довго, як книга. Вона вічна в часі і підтвердженням тому є Біблія, яка передається із покоління в покоління, шанується родинами, громадами, народами, де закладені духовні та етичні підвалини розвитку людства. Тож надзвичайно важливо те, аби традиції книговидання зберігалися і примножувались новими здобутками. Тому Закарпатська обласна рада разом із Закарпатською облдержадміністрацією виділяють кошти з обласного бюджету в рамках реалізації заходів Програми підтримки видання творів місцевих авторів, пропаганда книги и поощрение распределения 2018 — 2020 годы, популяризуючи високодуховну, суспільнозначиму книгу краю. І приємно те, що закарпатські письменники беруть участь у всеукраїнських конкурсах,  де успішно перемагають у різних номінаціях,  здобуваючи високе визнання на широких українських просторах. Влада краю й надалі підтримуватиме крайове письменство, яке своєю працею допомагає теперішнім і прийдешнім поколінням знати історію рідного краю, традиции, Таможенный, сприяє утвердженню високих і моральних духовних цінностей в суспільстві», — наголосив М.Рівіс. Та побажав всім мирного неба, Гармония, великого щастя. «Нехай все у вашому житті буде, як бажаєте, і нехай все буде книга- фест», — сказал Михаил Михайлович.

Конечно, Закарпаття має ким пишатися: шістьом письменникам нашого краю присуджено Національну премію України імені Тараса Шевченка; є лауреати Всеукраїнських премій:  імені Лесі Українки та імені Зореслава; обласних премій: імені Федора Потушняка, імені Петра Скунця, імені Олександра Духновича та ін.

Тож і цього разу голова журі оголосила підсумки конкурсу «Мистецтво книги», де змагалися видавці краю.

Присутні мали змогу оглянути стенди з книжковими новинками, поспілкуватися з їх авторами та придбати книги.

Ярмарок триватиме два дві, тож бажаючі матимуть змогу долучитися до свята.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх