28 Октябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс: Переважна більшість ухвалених у 7-у скликанні питань стосувалася економічного зростання та соціального захисту населення краю

Пятница, 16 Октябрь 2020, 15:38

«Представницька влада області сьомого скликання – це високопрофесійні авторитетні люди, которые имеют обширный опыт заместителя, государственных и общественно политическая деятельность, добре розуміються на економічних та соціально-культурних питаннях розвитку краю. Тому робота була конструктивною, злагодженою і ефективною», – наголошує голова облради Михайло Рівіс.

Так, в інформаційному документі про роботу депутатського корпусу за каденцію зазначається, що основною організаційно-правовою формою діяльності обласної ради є сесійна діяльність. В частности,, облрадою 7-го скликання проведено 19 сеансы, которая состояла из 36 пленарные заседания, одне з яких – позачергове. В дополнение к этому, враховуючи невідкладні питання, також відбулося 5 позачергових сесій. На них вирішувалися питання регіонального рівня з метою реалізації завдань і функцій виконавчої влади та місцевого самоврядування, с учетом мнений всех членов и их избирателей. Загалом від початку цієї каденції прийнято 1868 решения.

 На сьогодні ефективними є низка ухвалених депутатами діючих регіональних цільових програмних документів, які мають важливе практичне значення та істотно сприяють упровадженню позитивних, якісних процесів у різних сферах життєдіяльності. Например, напрями реалізації фінансово-економічної, господарської політики у комплексі з іншими галузями області визначені у заходах Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області, плану її виконання та напрямків діяльності; Програми соціально-економічного і культурного розвитку Закарпатської області та іншими галузевими програмами, які сприяли і сприятимуть сталому поступу Закарпаття.

Однак головним у роботі ради вбачається не кількість прийнятих рішень і програм, а їх якість та організація виконання. Тож було розроблено Порядок обговорення та затвердження обласних комплексних і цільових програм, моніторингу й звітності про їх виконання.

Особливим і значимим упродовж скликання було, Конечно,  формування, утверждение, заполнение в областной бюджет, ефективний розподіл і перерозподіл бюджетних коштів, що дало змогу ефективно використовувати кошти та забезпечити належне функціонування бюджетних установ та реалізацію програм, які фінансуються з обласного бюджету.

Аналіз прийнятих рішень засвідчує, що попри різноманітність питань, переважна більшість їх стосувалася економічного зростання та соціального захисту населення краю.

Пресслужба облради

 

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх