Михайло Рівіс  підписав розпорядження про скликання 19-ї  сесії облради

Голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс підписав розпорядження «Про скликання девʼятнадцятої сесії обласної ради VІІ скликання».

Її пленарне засідання відбудеться 1 жовтня 2020 року об 11-й годині в м. Ужгороді у залі засідань обласної ради.

Цьому передуватиме робота у постійних комісіях, де вивчатимуться проєкти рішень, пропоновані до порядку денного сесії, в період з 22 по 28 вересня. Засідання президії обласної ради  традиційно відбудеться напередодні.

На розгляд 19-ї сесії передбачено внести питання про затвердження та внесення змін до чинних обласних програм, про оголошення обʼєкта природно-заповідного фонду місцевого значення,про майно і надра, а також про звернення до вищих органів державної влади.

Пресслужба облради