28 Ян 2021

  • Поздравления


    Олексій Петров

    Глава Совета Закарпатской области
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс: Школярі Кірешської школи, що на Хустщині цьогоріч навчатимуться в оновлених світлих класах, а дошкільнята – у нових приміщеннях

Вторник, 1 Сентябрь 2020, 15:05

Сегодня, 1 Сентябрь,  голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у відкритті Кірешської ЗОШ І ст. із дошкільним підрозділом Хустської міської ради Закарпатської області. Будівництво велося із 2016 года. Двері відкрив для дітей сучасний двоповерховий навчально-виховний комплекс із музично — спортивною залою, методичним,  медичним і маніпуляційним кабінетами, харчоблоком та ін. Комп’ютери, ноутбуки, Інтернет та інші технічні засоби – все, що треба для розвитку підростаючого покоління. А на подвір’ї – ігрові зони,  обладнані згідно віку дітей і програмових вимог. Загальна вартість об’єкту будівництва – понад 20 миллионов долларов США. Проєкт реалізується за рахунок коштів ДФРР та місцевого бюджету і дасть можливість вирішити проблему із дошкільним навчанням, забезпечить належні умови для здобуття освіти учнями 1-4 классы.

У своїй промові на церемонії відкриття Михайло Рівіс найперше привітав і педагогів, і школярів та дошкільнят із Днем знань, побажав успіхів у праці та навчанні, подякував усім причетним до завершення будівництва цього освітнього закладу, яке велося п’ять років. «Я щиро радий бути сьогодні на цьому святі, якого чекали з нетерпінням і вчителі, і батьки, и дети. Докладено чимало зусиль і праці і ось – тойгарний день настав. Та найбільше тішать щасливі очі дітей, які відтепер почнуть свій шлях у Країну Знань у нових, просторихкомфортних класах», – наголосив М. Рівіс, Добавление, що на теренах Закарпаття з’явився ще один чудовий освітній комплекс, який стане другою домівкою для місцевих хлопчиків і дівчаток на наступні роки та тривалу перспективу. «Я переконаний, що із вихованців цього закладу вийдуть всебічно розвинені особистості, яким у майбутньому розбудовувати рідний край, країну та гідне життя в ній. Тож нехай щастить вам, дорогі наші школярі»,– підсумував М. Рівіс.

Пресслужба облради

 


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх