- Закарпатська обласна рада - https://zakarpat-rada.gov.ua -

Михайло Рівіс: Школярі  Кірешської школи,  що на Хустщині цьогоріч навчатимуться  в оновлених світлих класах, а дошкільнята – у нових приміщеннях

Сьогодні, 1 вересня,  голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс узяв участь у відкритті Кірешської  ЗОШ І ст. із дошкільним підрозділом Хустської міської ради  Закарпатської області. Будівництво велося із 2016 року. Двері відкрив для дітей  сучасний двоповерховий навчально-виховний комплекс із музично — спортивною залою, методичним,  медичним і маніпуляційним кабінетами, харчоблоком та ін. Комп’ютери, ноутбуки, Інтернет  та інші технічні засоби – все, що треба для розвитку підростаючого покоління. А на подвір’ї – ігрові зони,  обладнані згідно віку дітей і програмових вимог. Загальна вартість об’єкту будівництва – понад 20 млн грн. Проєкт реалізується за  рахунок коштів  ДФРР та місцевого бюджету і дасть можливість вирішити проблему із дошкільним навчанням, забезпечить належні умови  для здобуття освіти  учнями 1-4 класів.

У своїй  промові на церемонії відкриття Михайло Рівіс найперше  привітав і педагогів, і школярів та дошкільнят із Днем знань, побажав успіхів у праці та навчанні, подякував усім причетним до завершення будівництва цього освітнього закладу, яке велося п’ять   років. «Я щиро радий  бути сьогодні на цьому святі, якого чекали з нетерпінням і вчителі, і батьки, і діти. Докладено чимало зусиль і праці і ось – той,  гарний день настав. Та найбільше тішать щасливі очі дітей, які відтепер почнуть свій шлях у Країну Знань у нових, просторих,  комфортних класах», – наголосив М. Рівіс, додавши, що  на теренах Закарпаття з’явився ще один чудовий освітній комплекс, який стане другою домівкою для місцевих хлопчиків і дівчаток на наступні роки та тривалу перспективу. «Я переконаний, що із вихованців цього закладу  вийдуть всебічно розвинені особистості, яким у майбутньому розбудовувати рідний край, країну та гідне життя в ній. Тож нехай щастить вам, дорогі наші школярі»,–  підсумував М. Рівіс.

Пресслужба облради