Михайло Рівіс вручив нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» депутату Рахівської районної ради

Сьогодні, 26 серпня, голова обласної ради Михайло Рівіс вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» депутату Рахівської районної ради VII скликання, завідувачу сектору з питань  надання адміністративних послуг та державної реєстрації Рахівської районної державної адміністрації Делятинчуку Андрію Івановичу за активну депутатську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток краю, високий професіоналізм, сумлінну  працю та з нагоди Дня Незалежності України.

Андрій Іванович  пройшов трудовий шлях від  головного спеціаліста відділу ДВС до начальника реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції. Зарекомендував себе як висококваліфікований  фахівець, старанний працівник, у роботі  виявив  високий рівень професійних знань.

Із 7 квітня 2016 року він –завідувач сектору з питань державної реєстрації РДА, а з  30 січня 2020 року – завідувач сектору з питань  надання адміністративних послуг та державної реєстрації  РДА.

Тож очільник облради побажав Андрію Делятинчуку міцного здоров’я та нових здобутків у праці. А він, зі свого боку,  подякував М.Рівісу за увагу та відзначив, що й надалі докладатиме всіх зусиль як на професійній, так і депутатській нивах задля добра і розвитку Рахівщини  та Закарпаття в цілому.

Пресслужба облради