24 листопада 2020

• Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Банери

Михайло Рівіс вручив найвищу крайову відзнаку Наталії Бауман

Вівторок, 3 листопада 2020, 13:31

Сьогодні, 3 листопада, голова облради Михайло Рівіс вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття»         за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність  Бауман Наталії Петрівні-лікарю-педіатру комунального некомерційного підприємства «Обласний будинок дитини» Закарпатської обласної ради.

М.Рівіс подякував їй за  фаховість  у роботі і чуйне серце до маленьких  вихованців  та побажав міного здоров’я, наснаги,  успіхів у праці,  сімейного благополуччя, добра і щастя.

У 1985 році Н.Бауман закінчила УжДУ за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію лікар. Інтернатуру проходила у Свалявській районній лікарні, після чого була направлена на роботу в Обласний  будинок дитини на посаду лікаря-педіатра, де працює донині.

У церемонії вручення нагороди взяла участь і голова Свалявської райради Мирослава Ливч.

Пресслужба облради