29 Ноябрь 2020

  • Поздравления


    Уважаемые неповторимый!

    Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

  • Фото Галерея

  • Баннеры

Михайло Рівіс вручив найвищу крайову відзнаку Наталії Бауман

Вторник, 3 Ноябрь 2020, 13:31

Сегодня, 3 Ноябрь, голова облради Михайло Рівіс вручив спільну відзнаку обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудний знак «За розвиток Закарпаття» за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров’я, многолетний добросовестный труд, високий професіоналізм та активну громадську діяльність Бауман Наталії Петрівні-лікарю-педіатру комунального некомерційного підприємства «Обласний будинок дитини» Закарпатської обласної ради.

М.Рівіс подякував їй за фаховість у роботі і чуйне серце до маленьких вихованців та побажав міного здоров’я, вдохновение,  успіхів у працісімейного благополуччя, добра і щастя.

В 1985 році Н.Бауман закінчила УжДУ за спеціальністю «Лікувальна справа» і отримала кваліфікацію лікар. Інтернатуру проходила у Свалявській районній лікарні, після чого була направлена на роботу в Обласний будинок дитини на посаду лікаря-педіатра, де працює донині.

У церемонії вручення нагороди взяла участь і голова Свалявської райради Мирослава Ливч.

Пресслужба облради


Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх